V současné době přemýšlíme, jakým způsobem dát lidem šanci pomoci zvířeti, ať již zachrání jen jeden jediný život či pomůže od trápení. Aktivně se podílet a sdělovat i rady, podělit se také o pěkné! zážitky, doporučit obchody, organizace. Informovat o tom, kde se děje něco špatného, abychom to mohli dát prošetřit.. Všechny čtenáře a milovníky zvířat nabádáme k tomu, aby oslovili firmy či člověka se srdcem, který pomůže těm, kteří to potřebují. Můžete nabídnout či navrhnout řešení...

Můžeme zaslat propagační materiály nebo vizitky všem, kteří dokážou dokázat, že zvířata jim nejen nejsou lhostejná, ale že i dokáží napsat pár řádek pro jejich podporu. Stačí nás kontaktovat a zažádat o propagační materiály, pokud pro ně máte využití. My Vám je s radostí zašleme.

Neprodáváme ani nenabízíme nic za peníze. Nechceme na zvířatech vydělávat, ale pomáhat jim. Na stránkách uvádíme alespoň odkazy na zboží firem s chovatelskými potřebami, které jsou ověřené, cenově dostupné, ale i kvalitní..

Nyní se připravuje inzerce. Další krůček k tomu, aby jste našli toho pravého společníka pro Vás nebo chovatelské potřeby pro všechny druhy zvířat.

Na autorku těchto stránek a článků, paní Evu Menšíkovou, se můžete kdykoliv obrátit formou e-mailu, jelikož přes své zkušenosti a i dřívější neznalost a naivitu, Vám může a velmi ráda zodpoví Vaše dotazy osobně.

 

 

{jcomments off}