Sledujete naše právě nově vznikající stránky, které se zabývají širokou tematikou a pomocí všem druhům zvířat, nabízíme možnost připojit se do diskuze, sdělit své názory, upozornit na skutečnosti, kde je třeba pomoci či vložit Váš příběh a tím také varovat před nehezkým jednáním lidí vůči zvířatům.

Chceme se zajímat nejen pejsky, kočkami, ale opravdu všemi zvířaty, která si člověk vzal do své společnosti, uvítáme příspěvky, náměty a témata, která by Vás zajímaly.

Do budoucna chceme založit neziskovou organizaci, kde finanční prostředky ze zakoupeného zboží od firem zveřejněných na našich stránkách půjdou opravdu přímo na pomoc týraným, opuštěným či jinak potřebné pro veškeré tvory.

Naše stránky se vyvíjejí, budeme velmi rádi, pokud se zúčastníte v začátcích, aby náš smysl a propagace těchto stránek měla v budoucnu zastání a mohla financovat veterinární poradnu, popřípadě právní, kde i lidé byli poškozeni nejen bolestí či ztrátou, ale také nemohli z finančních důvodů či nevědomosti správně reagovat na problémy se skrytými vadami a dalšími obtížemi.

Chceme uveřejňovat pouze fakta nikoli pomluvy či vulgární slova v případě nesouhlasu s daným problémem. Uvítáme odborníky ve výše zmiňovaných formách pomoci, dary nejen finanční, které můžeme zprostředkovat a odkázat Vás přímo tam, kde víme a známe, že se jedná o pomoc zvířatům nikoli lidem (v oblasti finančního zisku schovávaného za rádoby neziskové činnosti). 

Všem předem děkujeme a Vaše dotazy a připomínky či co by bylo vhodné dát na náš web denně zpracováváme a radostně očekáváme Vaše podněty.